Chmura Medyczna to elektroniczny obszar danych w sieci www, dedykowany przechowywaniu oraz analizie danych medycznych i odzwierciedlający pliki i foldery przeznaczone do synchronizacji wyznaczone przez użytkownika na jego urządzeniu. Pliki i foldery uprzednio zaznaczone przez użytkownika są synchronizowane z serwerem Chmura Medyczna. Dane przechowywane na serwerach Chmury Medycznej są szyfrowane i chronione przed ingerencją z zewnątrz.

Platforma Chmura Medyczna, obsługa danych medycznych

Platforma medCLOUD / Chmura Medyczna

Ważnym aspektem opieki medycznej jest bezpieczne gromadzenie danych medycznych wraz z możliwością ich analizy. Korzyści płynące z wygodnego i intuicyjnego zarządzania danymi oraz szybko dostępnej historii, wpływają na bezpieczeństwo procedur medycznych i pośrednio wpływają na jakość diagnostyki.

Usługa stworzona została w celu prostej, wygodnej oraz bezpiecznej archiwizacji danych na platformie medycznej. Chmura medyczna umożliwia integrację, zarządzanie i kontrolę danych cyfrowych. Usługa staje się częścią systemu i uzupełnia przestrzeń roboczą, co umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie czasu.

Jak działa Chmura Medyczna, platforma medCLOUD

Jak to działa?

Wybierasz dane, który chcesz synchronizować. Tworzysz konta współpracowników oraz nadajesz im poziomy uprawnień. Korzystasz z bezpiecznego, cyfrowego, archiwum danych. Platforma umożliwia podłączenie z wieloma platformami takimi jak Android, iOS oraz Windows. Bezpiecznie współpracujesz na dokumentach ze swoim zespołem.

Synchronizuj dane w locie. Dostęp uzyskujesz z dowolnej platformy. Współpracuj z danymi. Twórz konta w celu udostępniania danych. Aktywnie zbieraj dane z wielu źródeł. Dzięki prostocie obsługi i bezpieczeństwu otrzymujesz solidne narzędzie wsparcia. Zamiast budować własną infrastrukturę sprzętową, skorzystaj z zalet Chmura Medyczna w dziedzinie cloud computing.

Aplikacja Chmura Medyczna, Platforma Chmura Medyczna

Aplikacja Chmura Medyczna

Używasz mocy obliczeniowej Chmura Medyczna do prowadzenia dokumentacji medycznej, w lokalizacji, w której aktualnie przebywasz. Chmura Medyczna dynamicznie dostosowuje dostępną moc obliczeniową do Ciebie w danej chwili. Usługa dostarczana jest wraz ze wsparciem technicznym. Rozbudowane formularze badań medycznych połączone z  dokumentacją obrazową.

Hybrydowa chmura danych to połączenie dwóch modeli: wydajnej chmury zewnętrznej oraz własnych zasobów sieciowych w postaci chmury prywatnej. Hybrydowa chmura jest uważana za przyszłość przedsiębiorstw, gdyż wykorzystuje wewnętrzne zasoby firmy oraz siłę zewnętrznego operatora. Rozwiązanie pozwala poprawić jakość i wygodę dostępu do danych bez żadnych dodatkowych modyfikacji obecnego środowiska informatycznego. Stała, bezpieczna przestrzeń umożliwia dzielenie się wynikami badań pomiędzy personelem medycznym oraz jednoczesny dostęp poprzez platformę pacjenta. Udział w badaniu lub pomoc w ocenie wyników, lub po prostu solidne, wielokanałowe archiwum wyników diagnostyki medycznej.

Korzyści z wyboru Chmury Medycznej jako platformy pracy

Korzyści

Mniejsze zużycie energii, dzięki zastosowaniu centralnej mocy obliczeniowej. Brak elektronicznych odpadów, dzięki mniejszemu zapotrzebowaniu na urządzenia. Długotrwała praca bez generowania dodatkowych kosztów modernizacji. Pełne wsparcie serwisowe, minimalizuje koszty utrzymania infrastruktury IT do zera.

Doskonałe narzędzie do zautomatyzowanego systemu zarządzania danymi medycznymi przy zachowaniu i ochronie własności intelektualnej. Usługa Chmura Medyczna jest zbudowana od podstaw do integracji z obecnymi systemami danych medycznych. Przetwarzanie danych odbywa się z największą troską o bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z firmą GATECH S.A.

Kontakt

Przechowywanie danychOprogramowanie medyczneHosting medycznyProcedury prawne


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GATECH S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ukraińska 1, 54-401. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w polityce prywatności.